Nõuanded

Nõuanne nr 1

Hoolda ja niisuta oma huuli iga päev! Kasuta Blistex Classic Lip Protector huulepalsamit koos kummeli ja E-vitamiiniga või Blistex Daily Lip Conditioner huulevõiet, mis sisaldab looduslikke niisutajaid nagu oliivõli ja aaloe. Pea meeles, et igapäevane huulte eest hoolitsemine hoiab huuled sileda ja kaunina!

Nõuanne nr 2

Kui huuled on hellad, lõhenenud ja külmast kahjustunud, kasuta kaitsvama toimega huulepalsameid Blistex valikust. Lõhenenud ja valusaid huuli leevendab ning niisutab mentooli ja kamprit sisaldav Blistex MedPlus huulesalv. Blistex MedPlus on nüüd ka huulepulga kujul ja eriti sobilik just meestele! Kui su huuled on hellad ja vajavad rahustamist, proovi Blistex Lip Relief Cream huulekreemi.

Nõuanne nr 3

Niisuta oma huuli enne, kui puutud kokku nahka kuivatavate teguritega (väga kuiv siseõhk, lõõskav päike, karmid ilmastikutingimused)! Siinkohal kasuta huulepalsamit, mis aitab säilitada huulte loomuliku niiskuse ja tagab kaitse kuivatavate tegurite eest. Soovitame Blistex Protect Plus huulepalsamit ja Blistex Classic Lip Protector huulepalsamit, mis kõik sisaldavad mitmeid kaitsva toimega ühendeid.

Nõuanne nr 4

Hoolda ja niisuta huuli igal aastajal enne, kui lähed päikese kätte! Pea meeles – päikesekaitsefaktori iga numbriline väärtus viitab mitu korda inimene võib olla päikese käes enne põletuse tekkimist. Blistexi valikust leiad erineva päikesekaitsefaktoriga tooted. Eelista saialille- ja nisuiduõli sisaldavat Blistex Protect Plus huulepalsamit.

Nõuanne nr 5

Päikesekiirguse, külma tuule ja pakase kuivatav ning kahjustav toime võib soodustada külmavillide avaldumist neil, kes on vastuvõtlikumad. Eelista ainulaadse koostisega Blistex Lip Relief Cream huulekreemi, mis niisutab huuli pärast külmaville.

Nõuanne nr 6

Kasuta huulepalsamit huulepulga all võis isegi selle asemel! Selleks sobib eriti hästi viinamarjaseemneõli ja E-vitamiini sisaldav Blistex Lip Brilliance, mis annab su huultele kauni sädeluse ja läbikumava värvitooni. Et huulepulgaga huuli ühtlasemalt katta, võib kasutada enne huulepulka kõiki Blistex valikus olevaid huulepalsameid.

Nõuanne nr 7

Kui su huuled on tundlikud ja eelistad ilma lõhna ja maitseta huulepalsamit, siis proovi kakaovõid ja sheavõid sisaldavat Blistex Sensitive huulepalsamit. Blistex Sensitive huulepalsam on huultel kerge ning see on ideaalne lastele ja meestele.

Nõuanne nr 8

Kui eelistad marjamaitselisi, värskendavaid ja hooldavaid huulepalsameid, leiad Blistex valikust endale sobiliku. Proovi Blistex Intensive Moisturiser Cherry huulekreemi, mis niisutab huuli mahlase kirsimaitsega või tõhusalt niisutavat antioksüdantide (C- ja E-vitamiini) rikast Blistex Raspberry Lemonade Blast huulepalsamit!