Nõuanded

Nõuanne nr 1

Hoolda ja niisuta oma huuli iga päev! Kasuta Blistex Classic huulepalsamit koos kummeli ja E-vitamiiniga või Blistex Lip Conditioner huulevõiet, mis sisaldab looduslikke niisutajaid nagu oliivõli ja aaloe. Pea meeles, et igapäevane huulte eest hoolitsemine hoiab huuled sileda ja kaunina!

Nõuanne nr 2

Kui huuled on hellad, lõhenenud ja külmast kahjustunud, kasuta kaitsvama toimega huulepalsameid Blistex valikust. Lõhenenud ja valusaid huuli leevendab ning niisutab mentooli ja kamprit sisaldav Blistex MedPlus huulesalv. Blistex MedPlus on nüüd ka huulepulga kujul ja eriti sobilik just meestele! Kui su huuled on hellad ja vajavad rahustamist, proovi Blistex Lip Relief huulekreemi.

Nõuanne nr 3

Niisuta oma huuli enne, kui puutud kokku nahka kuivatavate teguritega (väga kuiv siseõhk, lõõskav päike, karmid ilmastikutingimused)! Siinkohal kasuta huulepalsamit, mis aitab säilitada huulte loomuliku niiskuse ja tagab kaitse kuivatavate tegurite eest. Soovitame Blistex Complete Moisture topeltniisutavat huulepalsamit, Blistex Protect Plus huulepalsamit, Blistex Classic huulepalsamit, mis kõik sisaldavad mitmeid kaitsva toimega ühendeid.

Nõuanne nr 4

Hoolda ja niisuta huuli igal aastajal enne, kui lähed päikese kätte! Pea meeles – päikesekaitsefaktori iga numbriline väärtus tähendab kaitset 20 minutiks. Selleks leiad Blistex valikust sobiva päikesekaitsefaktoriga toote. Eelista Blistex Lip Relief huulekreemi või saialille- ja nisuiduõli sisaldavat Blistex Protect Plus huulepalsamit. Kindlasti proovi ka superniisutavat sheavõi ja aaloe pehmepärlitega Blistex Moisture Max huulepalsamit.

Nõuanne nr 5

Päikesekiirguse, külma tuule ja pakase kuivatav ning kahjustav toime võib soodustada külmavillide/ohatiste avaldumist neil, kes on vastuvõtlikumad. Eelista ainulaadse koostisega Blistex Lip Relief huulekreemi, mis leevendab külmavillide poolt põhjustatud valu!

Nõuanne nr 6

Kasuta huulepalsamit huulepulga all võis isegi selle asemel! Selleks sobib eriti hästi viinamarjaseemneõli ja E-vitamiini sisaldav Blistex Lip Brilliance, mis annab su huultele kauni sädeluse ja läbikumava värvitooni. Et huulepulgaga huuli ühtlasemalt katta, võib kasutada enne huulepulka kõiki Blistex valikus olevaid huulepalsameid.

Nõuanne nr 7

Kui su huuled on tundlikud ja eelistad ilma lõhna ja maitseta huulepalsamit, siis proovi kakaovõid ja võiseemnikuõli sisaldavat Blistex Sensitive huulepalsamit. Blistex Sensitive-l on kliiniliselt kontrollitud hüpoallergiline koostis ning see on ideaalne lastele ja meestele.

Nõuanne nr 8

Kui eelistad marjamaitselisi, värskendavaid ja hooldavaid huulepalsameid, leiad Blistex valikust endale sobiliku. Proovi mentooli ja kakaovõi baasil Blistex MedPlus Cherry Berryt või tõhusalt niisutavat antioksüdantide (C- ja E-vitamiini) rikast Blistex Raspberry Lemonade Blast huulepalsamit!